Фарба для стемпінгу M-15 №05 Срібло 15 ml

- В наличии
- Код: М-15КС № 05
87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (97) 027-03-64
АнастасіяЗаконом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір гель-фарби для стемпінгу "Срібло" дуже популярний серед майстрів манікюру і можна з упевненістю сказати, що цей відтінок — топ продажів серед матеріалів для розпису нігтів.
Гель-фарби maXmaR для манікюру призначені для малювання на вже нанесеному основному тоні гель-лаку різних елементів дизайну: квіти, точки, графічні лінії, завитки, смужки, зірочки та інші дрібні малюнки для створення іскристого, блискучого ефекту. Зазвичай такий манікюр доповнюється блискітками (гліттером), камінцями, мерехтливою присипкою.
На кришечці та крізь сам флакон майстер манікюру може побачити реальний колір засобу для стемпінгу. Цей відтінок гель-фарби ефектно поєднується з холодними відтінками або з мерехтливими гель-лаками. Також вигідно підкреслює манікюр з кольором "срібло" чи "золото". Гель-фарби maXmaR наносяться м’яко, не розтікаються. На фото представлене, як виглядає поєднання сріблястої гель-фарби з шоколадним кольором з серії коричневих відтінків ТМ maXmaR.
Зручно малювати на нігтях спеціальними кистями для дизайну манікюру та педикюру.
Збільшений об’єм флакона — 15 мл — дозволяє використовувати засіб для малювання на нігтях довго та економно. Вибирайте з 12 популярних відтінків гель-фарб для стемпінгу той, що вам потрібен в першу чергу. Якщо ви вирішили купити цей матеріал для художнього дизайну нігтів для салонів краси або косметичних магазинів, ми задовольнимо ваші замовлення оптом або дрібним оптом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MaxMar |
- Цена: 87 ₴
